Здравје. Релаксација. Убавина

Друштво за физикална терапија и козметички услуги

За Нас

Во модерно опремен простор и топол амбиент La Vita – Em овозможува максимално задоволување на сите потреби и барања од страна на секој клиент или пациент во областа на физикалната медицина и убавината.

Што нудиме

Физикална терапија, повеќе видови на масажа и козметички третмани

Физиотерапија

Масажа

Козметички третмани

Мезотерапија

Зошто „La Vita – Em “ ?

Одберете некој од нашите промотивни пакети

Сертифициран тим

Нашиот тим е составен од висококвалификуван дипломиран физиотерапевт кој исто така има и долгогодишно искуство и врвно знаење во областа на козметологијата.

Хигиена

Опрема за еднократна употреба, персонализирана за лојални клиенти

Приватност
Вниманието е посветено само на вас.
Најсовремена апаратура

BTL (Велика Британија) – апарат кој користи комбинирана физикална терапија. Најсовремени апарати со соодветни обуки за истите.

Врвен квалитет

Во нашиот центар се користат производи од природна или медицинска козметика како што се: Bioderma, Victoria Vynn, Babor и Depileve.

Искуство
Третманите ги извршува стручно лице со долгогодишно искуство.

Тимот

Запознајте го тимот што ќе се погрижи за вашето здравје и убавина

Адријана Арсовска Тодевска

Дипломиран физиотерапевт и сертифициран козметичар

Контакт

Испратете ни порака или јавете ни се на телефон за да закажете термин

Адреса:

Методија Шаторов Шарло 26/1/39 (4 кат)

1000, Скопје

Резервација преку:

E-mail: lavitaem@gmail.com

Телефон: +389 78 450 713

Испратете порака

Fill out this field
Ве молам, внесете валидна адреса за е-пошта.
Fill out this field